W

PROMETHEUS

Královna vod

Kouzlo vody je před námi pečlivě utajeno celá staletí. Čím je voda pro nás důležitá a co je to vlastně živá voda?

ŽIVÁ VODA –  jedná se o přirozený stav vody, kterého je dosahováno díky velkým tlakům a spirálovitému pohybu vody při vyvěrání ze zemského podloží. Díky tomuto principu se u vyčerpané povrchové vody, obnovuje její správná hexagonální krystalová mřížka, obnovují se kovalentní vazby atd., na povrch se tedy vrací voda s tzv. uspořádanou strukturou.

PROMETHEUS ŽIVÁ VODA  – Této pro tělo a mysl blahodárné struktury vody je pomocí zařízení PROMETHEUS W dosahováno zvýšením tlaku a zrychlením pohybu vody po oblých plochách křišťálových kuliček, kdy vzniká silné přirozené torzní pole. Voda je díky tomuto principu schopná okamžitě přijmout velké množství energie, křemíku, ametystu, růženínu, křišťálu a dalších pro tělo potřebných látek, které přejímá lidský organismu.

TECHNOLOGIE PROMETHEUS

 

Naši předci stavěli různé chrámy, pyramidy, obelisky a další stavby založené na posvátné geometrii, kde se přirozeně uzdravovali, dobíjeli životní energii a uvědomovali si sami sebe. Technologie PROMETHEUS přináší zpět tyto prvky do života lidí.

prometheus

INFORMACE KE STAŽENÍ

Prometheus

Prometheus – Živá voda

Prometheus W – Živá voda