Reference

Roman N.

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval za skvělou podporu, trpělivost a vaši empatii.
Už delší dobu jsem uvažoval, že bych rád přestal s užíváním antidepresiv, ale pořád jsem se necítil dostatečně silný to zvládnout sám.
Pořád jsem cítil, že potřebuji nějakou pomyslnou berličku a neměl v sobě dost odvahy to zvládnout.Diky Vám jsem ji našel, začal jsem si i více v životě věřit a užívat život se vším co nabízí.
Velké díky.

S úctou Marie H.

Krásný dobrý den paní Lenko,

už to bude 6 měsíců co jste pomohla mé dceři, která trpěla dlouhodobě s atopickým ekzémem.Dlouho se trápila a nechtěla ani v létě do plavek, protože se za nevzhledné fleky na loketního a koleních jamkách hodně styděla. Uvědomila jsem si díky Vám, že i já nesu velký díl zodpovědnosti na daném problému, což pro mě nebylo vůbec jednoduché si na začátku přiznat, ale dcera byla moji velkou motivací, že jsem k sobě začala být maximálně upřímná.Jsem moc ráda, že toto téma je pro nás už historie a z mé dcery může vyrůstat šťastná a spokojená dívka.
Mnohokrát děkuji.

Jana K.

Dobrý den Lenko,
moc jsem Vám chtěla ještě jednou poděkovat . Když jsem k Vám poprvé přišla trpěla jsem skoro 30 let silnou migrénou a být na pilulkách se stalo mojí železnou pravidelností. Byla jsem z toho dost nešťastná a trpěl tím i můj manžel.Po několika sezeních s Vámi došlo u mne k tzv. “Aha” momentům poté jsem cítila silnou bolest, při které jsem musela až vykřiknout, ale poté k mému velkému překvapení bolest odezněla a já dodnes a že je tomu už několik měsíců nevím co je migréna.
Jsem nadšená můj život nabral jiný rozměr.Daleko více si ho užívám.
Hlavně moje vnoučátka 🙂
Děkuji a přeji Vám více takto spokojených klientů.

Alice Chabeau

Milá Lenko,
chtěla bych Vám tímto moc poděkovat za Váš čas i vstřícnost a empatii.
Při našich setkání jsem cítila, že jsem zvolila správného terapeuta na daný problém. Dětská duše je velice křehká a psychosomatika dost záludná věc.
Klasická medicína nám bohužel nenabídla to co jsem od ní očekávala a po několika hospitalizacích mého syna v nemocnici a bezradnosti několika lékařů z různých oddělení jsem se rozhodla pro alternativní přístup.
Vaše laskavost a naslouchání nám pomohlo rozklíčovat velice důležité věci.
Díky Vám a Vašemu přístupu se věci konečně daly do pohybu a správným
směrem. Jsem za to velmi vděčná.
Děkuji také za nadstandardní péči, kdy jste se nám věnovala ze svého volného času i v pozdních hodinách o víkendu.
S úctou Alice Ch.

Jiří Š.

V jisté době jsem trpěl bolestmi na hrudi, které se opakovaly v časových periodách. Ikdyž jsem kardiak nejednalo se o srdeční problém, ale o problém s páteří, což později potvrdil i ošetřující lékař. Tou dobou jsem navštěvoval tři nezávislé lékaře, ale bohužel ani specialisté ve svém oboru mě nebyli schopni pomoci. Na doporučení jsem oslovil paní Lenku a ta mě po několika sezeních mých bolestí zbavila zcela.
Dnes jsem již bez problémů.Ještě jednou mnohokrát děkuji.