Ukázka z mého e-booku “ Neumím jinak než láskou “ ( již brzy )

Každý z nás disponuje ohromnou silou, která dříme uvnitř v nás. Je jen pouze na nás jestli ji necháme v sobě probudit nebo ji necháme spát jako “ Šípkovou Růženku “.

Pokud se chceme posunout v našich životech v danou chvíli a cítíme stagnaci, překážky nebo absenci hojnosti a lásky, máme na výběr ze dvou možností .Pokračovat v tzv. “ letargii “ a bědovat jak je k nám život nespravedlivý a nebo si uvědomit, že my sami jsme tvůrci svého života a máme možnost ho “ VĚDOMĚ “ vzít do svých rukou.

Doslova a do písmene přetavíme stagnující situaci, neúspěch a překážky v hojnost a lásku na všech úrovních.

Je k tomu zapotřebí velké odhodlanosti a rozhodnutí ke “ ZMĚNĚ “.
Probuzení a znovunalezení naší “ VNITŘNÍ SÍLY “ a velké důvěry jak k sobě, tak k procesu samotnému.
Je důležité se nesoustředit na nedostatek a překážky, ale pozornost nasměrovat na “ CÍL “ na to čeho chceme ve skutečnosti dosáhnout, protože čemu věnujeme pozornost a svou energii začne doslova rozkvétat.

Je to stejné jako s láskou. Pokud chceme, aby k nám začala láska hojně proudit do našeho života musíme nejprve začít u sebe se “ SEBELÁSKOU “. Až poté je spuštěn přirozený proces, kdy k nám láska proudí ze všech stran a na mnoha úrovních.

Pojďme se posunout za hranice svých možností a ukázat druhým, že to doopravdy funguje a být tak velkou motivací pro ty co si nevěří, nebo si myslí, že je k nim osud nespravedlivý a dodat jim odvahu, že i oni mohou mít vše po čem jejich duše prahne a že si zaslouží a mají právo žít v hojnosti a v lásce.

Lenka